טמפרטורה נכונה מקטינה את כמות הטעויות


בכל משרד ללא קשר במה שעוסקים, קביעת טמפרטורה בחדר הוא נושא בעייתי עד כדי מלחמה של ממש. תמיד ישנה קבוצה של אנשים שמתלוננים שמזיעים באמצע החורף וכאלה שטוענים שחייבים ז'קט בשיא הקיץ. יתכן שישנה דרך לגרום לכולם להיות מרוצים יותר ובנוסף גם לעזור להם לעבוד חכם יותר.

עד היום היה נהוג לאמין שהעבודה בין 20 ל24 מעלות משיג את התוצאות הטובות ביותר, אולם ישנם מחקרים חדשים שמוכיחים שעבודה בטמפרטורה של 25 מעלות משפר משמעותית את שביעות רצון של העובדים ואת ביצועיהם. עבודה בטמפרטורה של 25 מעלות מוריד את אחוז הטעויות בהקלדה במעל ל40% ומשפר באחוזים ניכרים את התפוקות. לכן מומלץ להתקין תרמוסטטים שישמרו על הטמפרטורה הזו למשך כל יום העבודה.

כמובן שאי אפשר לשכוח את העובדים שמעדיפים סביבת עבודה קרירה יותר, במקום להוריד את טמפרטורה התרמוסטט נציע להם פתרונות אישיים לטיפול בנושא, לדוגמה התקנה של מאווררים שולחניים, ונאפשר להם גישה נוחה למי קרח, כך גם הם יעשו פחות טעויות והתפוקות שלהם יעלו.

עם כמות העצומה של החלטות שיזם או בעל חברה נדרשים לקבל באופן שוטף לקידום עסקים שלהם אין ספק שהעיצוב של החללים לא עומד בסדר עדיפות ניהולי גבוה,אולם ישנם מחקרים שמוכיחים בצורה גורפת שלסביבה העבודה יש השפעה מכרעת על איך העובדים מרגישים לגבי העבודה שלכם ועל הצלחתם, לכן תקבלו עצה מאיתנו על איך לחדש את המשרדים וחללי העבודה כדי להשיג את התוצאות העסקיות המיטביות וגם לשמר את העובדים.

אנחנו משוכנעים שזו תהיה ההחלטה הטובה ביותר שתקבלו.