תהליך עיצוב המשרד - מנוף ליצירת מחויבות עובדים


כאשר משנים את סגנון העיצוב במשרד בדרך כלל יש הרגשה שגם יהיו השלכות ושינויים לאנשים שעובדים שם. מנהלים רבים משוכנעים שהשינויים האלו יגרמו לאי שביעות רצון ואף לפגיעה במוטיבציה ובביצועים של העובדים.


עם זאת שינויים בחללי העבודה יכול לשמש מנוף מצוין ליצירת מחויבות ורתימת עובדים, שזה בהחלט משהו שכל מנהל רוצה להשיג. קל להבין שעובדים שלא מעורבים בנעשה בחלל העבודה שלהם יהיה מתוסכלים וכתוצאה מזה פחות יעילים לכן יש לשלבם כבר בשלב התכנון של השינויים.

התרגשות ומחויבות

ביצוע עבודה מעניינת ומאתגרת משמעותה שמירת על עובדים מחויבים ומרוצים. לפעמים מנהל לא יודע מה מעניין, מעורר וגרם לשביעות רצון אצל העובדים. רתימת המשאב האנושי בתהליך תכנון העיצוב החדש של חלל העבודה שלהם יכול בהחלט להיות אירוע שתיצור הזדהות ומחויבות שכה חשובה להצלחת העסק.


האם אתה מתכוון לערב את האנשים בתכנון?


מצד אחד אתה שוקל להחליף ריצוף, תאורה, ריהוט משרדי ועוד ומצד שני אתה רוצה שהאנשים יהיו מרוצים ובעלי מוטיבציה, לכן זה יהיה הגיוני לשלב אותם בתכנון חללי העבודה וכל מה שכרוך בזה.

אנשים לא מעורבים בתהליך הזה ירגישו לא מוערכים ולאט לאט הביצועים שלהם ירדו, לכן רצוי לעודד אותם להיות שותפם לתהליך, כך כולם מרווחים.

אם ברצונכם להבין יותר איך לעשות את זה נשמח שתפנו אלינו