תכנון ועיצוב משרדי עורכי דין

עיצוב מדויק של משרדי עורכי דין הינו המומחיות שלנו ובאמצעותו אנחנו מאפשרים לעורכי דין לבדל את עצמם ממתחריהם.

עיצוב המשרד באופן המשקף את ניסיונו והישגיו המקצועיים של עורך הדין נוסך במבקרים במשרדו תחושת ביטחון. תחושה זו המשרה בלקוחות הפוטנציאליים אמון ביכולתו לתת להם הפתרון הטוב ביותר עבורם ובכך מסייעת בקבלת החלטתם לשכור את שירותיו.

העיצוב אף נותן ביטוי לאישיותו של בעל המשרד, לתחומי העניין שלו, לערכיו ולחשיבות שהוא מקדיש לעובדיו וללקוחותיו ובכך מאפשר ללקוחות הפוטנציאלים להתחבר אליו בפן האישי, תוך קבלת  התחושה שהוא שם בשבילם ומחויב עבורם.

מטרה נוספת של עיצוב ולא פחות חשובה מהקודמות שתוארו,  הינה להפוך את שהייתם  הארוכה של העובדים במשרד ליצירתית, מהנה ופרודוקטיבית ובכך להגביר את יכולתם לעבוד כיחידה מגובשת הפועלת להשגת מטרה משותפת של הצלחת המשרד ולקוחותיו.

לצורך ההמחשה, איעזר בדוגמאות מעיצוב  משרדו של עו"ד משה כאהן, אחד מלקוחותיי. משרד זה מתמחה בתחום הליטיגציה המסחרית ועיצבתי את משרדיו החדשים באזור בית המשפט בת"א.

כפועל יוצא מצמיחת המשרד והרחבת פעילותו, הלקוח ביקש לעבור ממשרדים של כ 150 מ"ר למשרדים גדולים יותר בשטח כולל של כ 320 מ"ר.

כשלב ראשון בתהליך העיצוב, ניתחנו יחד עם הלקוח מה הוא מעוניין שהמשרד ישדר. חזונו של  הלקוח היה משרד המשדר מקצועיות, ניסיון, יוקרה, יציבות, יצירתיות ולא פחות חשוב – אכפתיות ורוח לחימה עבור לקוחות המשרד. לצורך הגשמת חזונו של הלקוח, היה צריך להתחשב בשיקולים נוספים, כגון:

  • עמידה בתקציב שנקבע מראש

  • לוחות זמנים מאוד אגרסיביים

  •  התחשבות ברצונם של עובדי המשרד תוך שמירה על הסגנון העיצובי שנבחר

  • שימוש בחלק מהריהוט והציוד הקיים במשרדים הנוכחיים

  • עיצוב וריהוט המשרד מחדש  ללא שינוי המבנה הקיים

הדרך בה בחרנו להגשים את חזונו של הלקוח, תוך עמידה בכל אחד מהשיקולים שפורטו לעיל, מרוכזת בתמונות שלפניכם:

מקצועיות וניסיון

הפגישות עם הלקוחות וסגירת העסקאות נערכות בחדר הישיבות שבעיצובו באים לידי ביטוי  המקצועיות והניסיון הרב של המשרד באמצעות ריהוט עץ יוקרתי ושימוש בצבעים קלאסיים.

יוקרה ויציבות 

חדרו של בעל המשרד הוא למעשה ליבו הפועם של המשרד. דרך הריהוט ניתן להבין  מסרים של יוקרה ויציבות ולהתרשם מהניסיון העשיר של המשרד שבא לידי ביטוי בסגנון מאוד אלגנטי ו קלאסי.

יצירתיות  ושיתוף פעולה

מסדרון הוא לא רק מקום מעבר. תפקידו גם לשמש כמקום המפגש של הצוות ולאפשר לעמיתים לעבודה לשוחח, להחליף דעות ותובנות, להתפתח מבחינה מקצועית וליהנות משהותם במשרד במהלך יום עבודתם.

הספרייה שבחרנו למקם במסדרון מאפשרת גישה נוחה לחומרים מקצועיים ומשרה אווירה של למידה והעמקה באווירה נינוחה ומשתפת.

אכפתיות

יצירת הרגשה של אינטימיות עם לקוחות המשרד הוא בעיניי בעל המשרד ערך משמעותי לכן יצרנו פינת ישיבה עם שולחן עגול ומספר מצומצם של כסאות מסביב. הפינה מאפשרת שיח מכבד והרגשה נעימה ונינוחה המאפשרת יצירת קשר בלתי אמצעי ובניית אמון בקלות ובמהירות.

המומחיות שלנו היא תכנון  המשרד האידאלי עבור לקוחותינו ,תוך הגשמת חזונם העיצובי בליווי צמוד שלנו ועמידה בלוחות זמנים, בתקציב ובכל שאר השיקולים החשובים להם

 נשמח לעצב עבורך את המשרד האידאלי שלך.
 

התקשר אלינו לתאום פגישת ייעוץ לא מחייבת בטלפון-054-778-2386

 

הלקוח מספר על התהליך ועל התוצאות