החלל שבו פועל העסק שלכם הוא כלי עבודה מרכזי בפעילותכם ובמקרים רבים זה שתשקיעו בו את הסכומים המשמעותיים ביותר, הן בהקמתו והן בתפעולו השוטף. חלל מתוכנן כראוי יאפשר לכם לחסוך בעלויות ולבטא בבהירות את ערכי החברה. עיצוב חללים עסקיים – זאת ההתמחות שלנו

 

שיטת התכנון שלנו עוסקת בחמישה עקרונות ליבה המהותיים לתכנונו של כל עסק.

 

אנו מאמינים כי שימוש נכון בחומרים, טקסטורות, צבעים, תאורה ואביזרים יביאו לשיפור תוצאות הארגון בכל אחד מהתחומים הבאים...

מה אנחנו עושים

 

 

מעתה חושבים על תרבות ארגונית, ערכים, העלאת תפוקה ורווחת העובד, יצירתיות ויעילות בדרך חדשה, דרך עיצוב סביבת העבודה.

מחקרים מוכיחים כי סביבת העבודה משמשת ככלי אפקטיבי ביותר להטמעת תרבות וערכים  שהם ה – DNA של העסק. למעשה באמצעות עיצוב פנים נכון, החברה מייצרת אינטגרציה בין הצרכים העסקיים של הארגון לבין הצרכים של הפרט והצוות לטובת צמיחה והתפתחות.

 

תכנון חכם של משרד חייב להיעשות ע"י אנשי מקצוע הבקיאים בפונקציות הניהוליות ואשר מבינים היטב תהליכים ארגוניים, שכן זהו תנאי הכרחי לתכנון המשרד האופטימאלי והיעיל ביותר. תכנון מוקפד ומדוקדק וחשיבה על כל התרחישים הרצויים והלא רצויים, יצרו סביבת עבודה נוחה, נעימה, יעילה וחסכונית.

 

אופי העבודה בעסק משתנה לנוכח התפתחות הארגון וצמיחתו, ועל כן  עיצוב הפנים של משרדי החברה  צריך להיות בעל גמישות תכנונית ומתן מענה להשתנות.

תכנון המשרד צריך לשקף את הצרכים הארגוניים הנוכחיים ויחד עם זאת לתמוך בחזון העסקי ובשינויים הצפויים כתוצאה מכך.

עיצוב הפנים המסחרי הוא אמירה עליכם ועל המותג שלכם וטומן בחובו מסרים שווקים מרכזיים וחשובים. חיבור לשפה גרפית עדכנית ומותאמת למותג שלכם מבטיח שבאי המשרד, ביניהם לקוחות קיימים ופוטנציאליים, ספקים ועובדים יספגו את המסרים הרלוונטיים שאתם רוצים לשדר. ערכים של מקצועיות, רמת שרות ותשומת לב לפרטים יכולים להשתקף היטב דרך עיצוב החללים ולהעביר את המסרים הרצויים.

החלל בעסק עשוי להשפיע בצורה משמעותית על המורל של העובדים וכפועל יוצא על היעילות והתפוקות, לכן יש חשיבות גדולה מאוד ליצירת אווירה נוחה ולמתן מענה פונקציונאלי לצרכי העובדים בארגון. מומלץ לאפשר לכל עובד ליצור חלל עבודה אישי שיקנו לו פרטיות, יהיה מותאם לסגנונו והכל ברוח העיצוב הכללי של החברה.

קצת על תהליך התכנון והעיצוב...

 

בתחילה, אנו יוצרים שתי פרוגראמות, אחת פונקציונאלית ותהליכית ואחת תדמיתית ושווקית ופועלים ליצירת אומדן למסגרות זמנים ותקציבים עבור הפרויקט.

 

בהמשך התהליך מתבצע תכנון פונקציונאלי ועיצובי המתורגמים לתכניות עבודה לתמחור של בעלי המקצוע ויועצים. אנחנו מלווים את תהליך המו"מ מול הספקים והגיבוש של צוות הפרויקט ומבצעים התאמות לתוכניות עבודה לפי המלצות היועצים ושיקולי תקציב ולוחות זמנים.

 

בשלב הביצוע בפועל של הפרויקט, אנו מבצעים פיקוח צמוד של התקדמות הפרויקט ולווי בכל תהליך הרכש המהווים חלק מהותי בהצלחת הפרויקט.