White boardroom

החלל שבו פועל העסק שלכם הוא כלי עבודה מרכזי בפעילות שלכם ובמקרים רבים זה שתשקיעו בו את הסכומים הגבוהים ביותר, הן בהקמה והן בתפעול השוטף. חלל מתוכנן נכון יאפשר לכם לחסוך בעלויות, למצות ביעילות את המשאבים שלכם ולבטא בבהירות את הערכים השיווקיים של העסק שלכם. עיצוב חללים עסקיים – זאת ההתמחות שלנו

 

שיטת התכנון שלנו עוסקת בחמשה עקרונות ליבה הנוגעים לתכנון של כל עסק.

אנו מאמינים כי שימוש נכון בחומרים, טקסטורות, צבעים, תאורה ואביזרים יביאו לשיפור תוצאות הארגון בכל אחד מהתחומים הבאים...

פרופיל עסקי

 

מעתה חושבים על תרבות ארגונית, ערכים העלאת תפוקה ורווחת העובד, יצירתיות ויעילות מוטמעים בדרך חדשה – דרך עיצוב סביבת העבודה. מחקרים מוכיחים, כי הסביבה הפיסית משקפת נראות חזותית ומשמשת ככלי האפקטיבי ביותר להטמעת תרבות, ערכים ומסרים. למעשה, בהשקעה עבור עיצוב פנים, החברה מקבלת סביבת עבודה שמושתתת על אנליזה משותפת, שכבר השכילה להגדיר מראש את צרכי העובדים אינדיבידואל, צרכי הצוות וצרכים ארגוניים.

 
 

תכנון חכם של משרד חייב להיעשות עם אנשי מקצוע הבקיאים בפונקציות הניהוליות ואשר בקיאים היטב בתהליכים הארגוניים, זהו תנאי הכרחי על מנת לתכנן את המשרד האופטימאלי והיעיל ביותר. תכנון מוקפד ומדוקדק וחשיבה על כל התרחישים הרצויים והלא רצויים, יצרו סביבת עבודה נוחה ונעימה ומשרד, יעיל וחסכוני.

מאחר ואופן  העבודה שלנו משתנה מיום ליום, עיצוב פנים במשרדים ומקומות עבודה צריך להיות בעל גמישות עיצובית מובנית. תכנון המשרד צריך לשקף את הצרכים הארגוניים של היום אך גם לתמוך ולהישאר עדכניים נוכח ההתפתחותיות בעתיד. על אף שטבע העבודה משתנה כבר שנים, קצב השינוי הולך ומתחדד בשנים האחרונות. האתגר העומד בפני העסקים וחברות הוא לנהל את השינוי הזה, ולספק חלל המסוגל להתגמש ולהשתנות עבור העובדים, תוך כדי שמירה על בקרת עלויות. 

 
 

 

עיצוב הפנים המסחרי הוא אמירה עליכם ועל המותג שלכם וטומן בחובו מסרים שווקים מרכזיים וחשובים. חיבור לשפה גרפית עדכנית ומותאמת למותג שלכם מבטיח שמבקר במשרד ,לקוחות קיימים ופוטנציאליים, ספקים ועובדים יספוגו את המסרים הרלוונטיים שאתם רוצים לשדר. ערכים של מקצועיות, רמת שרות, תשומת לב לפרטים ועוד יכולים להשתקף היטב דרך עיצוב החללים המשרדיים ולהעביר את המסרים הרצויים.

 
Designer in Studio

החלל בעסק עשוי להשפיע בצורה משמעותית על המורל של העובדים וכפועל יוצא על היעילות והתפוקות, לכן יש חשיבות גדולה מאוד ליצור אווירה נוחה ולמתן מענה פונקציונאלי לצרכים של האנשים שעובדים עבורכם. מומלץ לאפשר לכל עובד ליצור חלל עבודה אישי שיקנו לו פרטיות, יהיה מותאם לסגנונו והכל ברוח העצוב הכללי של החברה.

קצת על תהליך התכנון והעיצוב...

 

בשלב הראשון בפרויקט אנו יוצרים שתי פרוגראמות, אחת פונקציונאלית ותהליכית ואחת תדמיתית ושווקית ופועלים ליצירת אומדן למסגרות זמנים ותקציבים עבור הפרויקט.

 

בהמשך התהליך מתבצע תכנון פונקציונאלי ועיצובי המתורגמים לתכניות עבודה לתמחור של בעלי המקצוע ויועצים, אנחנו מלווים את תהליך מו"מ מול הספקים וגיבוש צוות הפרויקט ומבצעים התאמות לתוכניות עבודה לפי המלצות היועצים ושיקולים תקציב ולוחות זמנים.

 

בשלב הביצוע בפועל של הפרויקט אנו מבצעים פיקוח עליון צמוד ולווי בבחירת החומרים.